دستور تهیه پیتزا فوری رژیمی

دوشنبه 19 مهر 1395 08:14 ب.ظ

 

دستور تهیه پیتزا فوری رژیمی

 • دستور تهیه پیتزا فوری رژیمی

  دستور تهیه پیتزا فوری رژیمی این پیتزای گوشت و اسفناج رژیمی را فوری آماده کنید مواد لازم برای پیتزا فوری رژیمی : نان پیتا ۴ عدد  گوشت چرخ کرده  ۳۰۰ گرم پیاز نگینی خرد شده متوسط  ۱ عدد  ذرت پخته ۲ پیمانه اسفناج یا گشنیزدرشت خرد شده ۴۰۰ گرم پنیر پیتزا رنده شده به میزان […]

  مجله اینترنتی ایران استایل

  این پیتزای گوشت و اسفناج رژیمی را فوری آماده کنید

  fo3455

  مواد لازم برای پیتزا فوری رژیمی :

  نان پیتا ۴ عدد
   گوشت چرخ کرده  ۳۰۰ گرم
  پیاز نگینی خرد شده متوسط  ۱ عدد
   ذرت پخته ۲ پیمانه
  اسفناج یا گشنیزدرشت خرد شده ۴۰۰ گرم
  پنیر پیتزا رنده شده به میزان لازم
  نمک و فلفل به میزان لازم

  طرز تهیه پیتزا فوری رژیمی :
  گوشت چرخ کرده پیاز خردشده و نمک و فلفل را روی حرارت ملایم تفت دهید تا آب آن کاملا جذب شود. کنار گداشته، فر را با حرارت ۴۰۰ درجه فارنهایت (۲۰۰ درجه سانتیگراد) گرم کنید.

  سبزی خردشده را روی سطح نان ها (پیتا) کاملا پهن کنید، گوشت تفت داده شده و سپس ذرت پخته (اگر از ذرت شیرین استفاده می کنید نیازی به پخت قبلی ندارد) و در آخرین مرحله پنیر را روی سطح نان به طور یکنواخت پهن کنید (مقدار پنیر را برحسب میزان کالری دریافتی مورد نظرتان روی هر نان در نظر بگیرید، در این رسپی دو قاشق غذاخوری پنیر روی هرنان استفاده شده).

  نانهای آماده را ابتدا به مدت ۳ دقیقه در طبقه پایین فر و سپس به مدت ۲-۳ در طبقه بالای فر قرار دهید، تا پنیر کاملا ذوب و طلایی شود (در طبقه وسط نگذارید، بهتره کنار فر بایستید تا به موقع نانها را در فر بچرخانید و یا جا بجا کنید تا اطراف نانها نسوزد) . نانها را از فر خارج کرده با قیچی آشپزخانه و یا چاقو به صورت مثلث برش دهید.

  بیتوته