تبلیغات
cinematography - سه دلیل برای پوشیدن فوتبال دستکش

سه دلیل برای پوشیدن فوتبال دستکش

چهارشنبه 15 دی 1395 02:42 ق.ظ

 

سه دلیل برای پوشیدن فوتبال دستکش

 • سه دلیل برای پوشیدن فوتبال دستکش

  آیا شما بازی فوتبال و نیاز به حفاظت برای دست و انگشتان دست خود را؟ شاید دست های خود را نیاز به حفاظت آب و هوا یا خود را فقط نیاز به چیزی است که شما را گرفتن بهتر بر روی توپ است. فوتبال دستکش جواب این است!

  دلایل بسیاری که بازیکنان پوشیدن دستکش فوتبال وجود دارد. در اینجا سه ​​دلیل یک بازیکن خواهد دستکش فوتبال بپوشند.

  1. هدف مهم دستکش فوتبال است که به ارائه بازیکن با گرفتن شرکت در توپ. در دست کردن و یا ابتلا به توپ با دست های عرق باعث می شود توپ لغزنده است. در حال اجرا پشت و دستکش گیرنده ممکن است کمی چسبنده در منطقه نخل. اساسا به گرفتن بهتر بر روی توپ.
  2. دستکش همچنین حفاظت از دست بدهد. در برخی از نمایشنامه پاس، نیروی توپ به اندازه کافی قوی باشد تا باعث خراش و بریدگی به دست است. هنگامی که بازیکن در دفاع و یا جرم در چنگال آنها نیاز به حفاظت از کلاه، ماسک صورت و دست خود را از گرفتن در از کفش پا. این دستکش طراحی شده برای دادن این حفاظت اضافه شده است.
  3. بازیکنان همچنین دستکش برای محافظت آب و هوا می پوشند. وقتی که باران می بارد و یا بارش برف، که باعث به اندازه کافی برای یک وضعیت لغزنده بین دست بازیکن و توپ است. اول، توپ باید از مرکز به کارفرمایی آمده است. دوم، از کارفرمایی به در حال اجرا تماس و یا گیرنده. دستکش نگه داشتن دست خود را و انگشت خشک و گرم و به آنها انعطاف پذیری می دهد تا بازیکن می تواند گرفتن بهتر بر روی توپ داشته باشد.

  دستکش فوتبال در سبک های مختلف برای موقعیت خاص است. کنها، گیرنده ها، گوشه ای و در حال اجرا پشت پوشیدن دستکش سبک به طور منظم. دفاعی و تهاجمی از linemen به طور معمول پوشیدن دستکش با نوک انگشتان قطع اما بالشتک ضخیم تر است. این دستکش ها توسط شرکت های مانند نایک، Reebok و تحت آرمور ساخته شده است. این را تا به شما برای انتخاب جفت صحیح را که متناسب با نیازهای خود را.

  مشخصات

  • منبع: مهدی ورزشی

برچسب ها: سه ، دلیل ، برای ، پوشیدن ، فوتبال ، دستکش ،