تبلیغات
cinematography - چگونه به موفقیت ترویج لینک های وابسته شما

چگونه به موفقیت ترویج لینک های وابسته شما

جمعه 8 بهمن 1395 10:51 ق.ظ

 

چگونه به موفقیت ترویج لینک های وابسته شما

 • چگونه به موفقیت ترویج لینک های وابسته شما

  اکثر مردم در حال حاضر با نحوه ثبت نام و یا پیوستن به برنامه های وابسته به لینک های وابسته خود آشنا هستند. با این حال بسیاری با چگونه به ترویج آنها گیر کرده است. تقریبا هر وابسته من همیشه با واقعا صحبت کرده ام تلاش با ترویج لینک های وابسته خود را با سهولت و “موفقیت”. آیا شما یکی از آنها؟

  بسیاری از راه هایی برای ترویج لینک های که شما از برنامه های وابسته خود را به شما ملحق دریافت وجود دارد. اما روش ترویج صدا لینک خود را و موثر است؟ آیا شما از دیدن نتایج مورد نظر شما تا این حد؟ اگر نه، پس شما باید به تجدید نظر در راه شما لینک شما () حمایت می کنند. اما بهترین راه برای ترویج آنها وجود دارد؟

  بهترین راه در میان بسیاری از راه های خوب ترویج لینک (بازدید کنندگان) شما به عنوان وابسته دریافت بازاریابی مقاله همراه با داشتن یک نام دامنه است برای برنامه های وابسته که شما را به لینک دریافت تغییر مسیر. برای تلفن های موبایل مانند کار سخت و تعداد زیادی از حق پول؟ اشتباه.

  شک؟ شما می توانید a.info دامنه برای حدود ۲ تنها $ ثبت نام کنید. اگر شما به اندازه کافی با این حال به صرف در کسب و کار خود را برای a.com دارند (توصیه می شود) نام دامنه. بدون نیاز به میزبانی وب، فقط نام و سپس آن را به تغییر مسیر به لینک از برنامه شما پیوست. تبلیغ از طریق بازاریابی مقاله، Squidoo و، HubPages، توییتر، وبلاگ نویسی، انجمن ها، آگهی های طبقه بندی و از طریق هر وسیله شما می توانید که فکر می کنم در ترافیک هدفمند به ارمغان خواهد آورد و به یاد داشته باشید که همیشه در جعبه زیستی قرار دادن یک لینک به نام دامنه شما و یا هر جای اجازه .

  هنگامی که شما نام دامنه که شما را به لینک های وابسته خود را تغییر مسیر، شما هیچ نگرانی در مورد شکستن قوانین ارسال لینک های وابسته. شما فقط نام دامنه خود را ترویج و به نشستن و استراحت. اما سعی کنید تا آنجا به ارسال به سایت شما ترافیک هدفمند. آنها چه خواهد شد در کمیسیون های وابسته به ارمغان بیاورد.

  شما می تواند به شما لینک های وابسته خام (بازدید کنندگان) از طریق وبلاگ نویسی نیز کمک اما است که شما نیاز به خودتان را به عنوان یک وبلاگ نویس اقتدار قادر به متقاعد کردن مردم به کلیک بر روی لینک های وابسته خود را. اگر شما یک لیست ایمیل، شما همچنین می توانید آنها را یک ایمیل حاوی لینک های وابسته خود ارسال کنید، اما به یاد داشته باشید به اسپم نیست. هرزه نگاره، وارد خواهد اعتبار خود را کاهش داده و شما باید مردم انصراف.

  بنابراین می بینید، هدایت مردم با استفاده از یک نام دامنه به AFF خود را. لینک (بازدید کنندگان) تنها راه موثر است و استفاده مناسب از روش های دیگر ترویج کسب و کار یکی به ترویج لینک های وابسته خود را. آیا می خواهید راهنمایی های بیشتر و اطلاعات؟

  منبع

  مشخصات

  • منبع: پویان مدیر

برچسب ها: چگونه ، به ، موفقیت ، ترویج ، لینک ، های ، وابسته ،