تبلیغات
cinematography - تصمیم دوناروما ۱۰۰ میلیون یورو به باشگاه ضرر زده هست؛ میلان برای نگه داشتن دوناروما همه کار کـــرد

تصمیم دوناروما ۱۰۰ میلیون یورو به باشگاه ضرر زده هست؛ میلان برای نگه داشتن دوناروما همه کار کـــرد

چهارشنبه 31 خرداد 1396 12:16 ق.ظ

 

تصمیم دوناروما 100 میلیون یورو به باشگاه ضرر زده هست؛ میلان برای نگه داشتن دوناروما همه کار کـــرد

  • تصمیم دوناروما 100 میلیون یورو به باشگاه ضرر زده هست؛ میلان برای نگه داشتن دوناروما همه کار کـــرد

    طرفداری- پس از آنکه مینو رایولا در مصاحبه خود دلیل عدم تمدید را تهدید ها از سوی میلان و قلدری میرابلی عنوان کـــرد. مارکو فاسونه در مصاحبه ای اختصاصی، پاسخ حرف های این سوپر ایجنت دنیای فوتبال را داده هست.

    برای نگه داشتن دوناروما همه کار کـــردیم. به عنوان باشگاه چه کار دیگری از دستمان بر می آمد؟ به جیجو و خانواده اش گفتیم که آماده ایم او در تیم بماند. این صحبت ها را هربار که با وی مکالمه داشتیم، گفتیم. بگذارید افزایش بگویم. هیچ تهدیدی در کار نبود، تصمیم ما روشن هست. دوناروما گیمکن میلان هست و فروشی نیست. مونتلا هفته به هفته در مورد شرایط وی تصمیم گیری خواهد کـــرد. از نظر من او قادر هست همه گیم ها را از ابتدا به میدان رود. اگر جانلوییجی تصمیمش را عوض کند ما وطرفداران با آغوش باز از او هستقبال خواهیم کـــرد.

    نمی توانیم ریسک کنیم، به همین دلیل باید به دنبال دروازه بانی باشیم. نمی توانیم دروازه بانی که قراردادش رو به اپایان هست و شاید به رئال مادرید فکر می کند داشته باشیم.  باید بدانم سنگربان میلان از لحاظ روانی خونسرد و آرام هست. تظاهرات در سن سیرو ممکن هست آرامش دوناروما را از وی بگیرد. از حرف های رایولا مشخص هست که جیجو عصبی هست. هیچکس تصمیم جیجو را غیرقانونی نمی داند، تصمیم او در چارچوب قوانین هست. در نتیجه باشگاه به خاطر تصمیم گیری رایولا و دوناروما در این مقطع دچار ضرری ۱۰۰ میلیون یورویی انجام گرفته هست. اگر دوناروما در این شرایط هست باید ممنون میلان باانجام گرفت. دوناروما اگر می گفت می خواهم بروم اما تمدید می کنم تا با مبلغ معقول تری و با بند فسخ جدا شوم، منطقی بود. حالا رئال مادرید پولی به ما نمی دهد و همه پول به جیب رایولا خواهد رفت. می توانستیم این پول را مجدد در ایتالیا سرمایه گذاری کنیم.

    نمی توانستیم صبر کنیم چون قراردادش رو به اپایان بود. باید در نقل و انقالات به موقع عمل کنم. اگر دوناروما در اواسط ماه آگوست به ما می گفت اتفاق خاصی می افتاد؟ دعوای میرابلی و فاسونه؟ ما میرابلی و فاسونه نداریم، ما میلان هستیم.  همه تماس ها با توافق ما عملی می شود و هیچکس نمی تواند رابطه بین من و میرابلی را برهم خانومد. رایولا می گوید جیجو ۱۵ روز پیش تصمیمش عوض انجام گرفته؟ امکان ندارد. او به ما می گفت می خواهم در میلان بمانم. حتی دو روز قبل از جلسه، به ما نقل کـــرد انجام گرفت دوناروما قصد ماندن دارد. هرموقع ما خوهستیم مذاکره کنیم رایولا با بهانه های مختلف جلسه را برهم زد.


برچسب ها: تصمیم ، دوناروما ، ۱۰۰ ، میلیون ، یورو ، به ، باشگاه ،